HAKKIMIZDA

Nazar Otomotiv & Gazi Usta,

Her geçen gün yükselen teknolojik yenilikleri takip ederek kadrosunu her zaman yenilikçi ve bilgili tutmayı prensip edinmiş bir firmadır.

***Oto tamir ve bakım hizmetleri ile LPG-CNG montajı ve bakımında kaliteli malzeme, kaliteli yedek parça ve garantili işçiliği ile sizlere her zaman kaliteli hizmet sunmaktadır.

***Son model ya da klasik araçlar farketmeksizin Nazar Otomotiv & Gazi Usta tüm araç markalarına ve modellerine tamir bakım işlemi uygulama yeteneğine sahiptir. Her zaman müşteri memnuniyeti endeksli uygun fiyatlı bir servis olmayı hedeflemektedir.

***Söz verdiği gün ve saatte araçları teslim ederek müşteri güvenini tam manası ile sağlamayı hedeflemektedir. Oto motor bakım ve tamirinden sonra servisimiz, benzinli araçlara LPG CNG montajı ve bakımı, oto elektrik tamir ve oto yol yardım bölümlerini de açarak tam kapsamlı geniş servis ağıyla sizlere tek elden kaliteli hizmet sunmaktadır.

 

 

Afyon nazar, afyon gazi usta, nazar otomotiv, afyon otogaz servis, afyon lpg oto tamir, afyon oto tamirhane, afyon yol kurtarma, afyon lpg, afyon otogaz, afyon lpg dönüşüm, atiker afyon, zavoli afyon, landirenzo afyon, mimgaz afyon, brc afyon, prins afyon, aldesa afyon, Afyon Otogaz Sistemleri Yedek Parça, afyon lpg yedek parça, afyon otogaz tamir bakım

Comments are closed.