Oto Tamir ve Bakım Hizmetleri

Nazar Otomativ / Gazi Usta olarak arızalan bozulan araçlarınızın ya da bakım zamanı gelmiş araçlarınızın tamir ve bakım işlerini uzman ekiplerimizle uygun fiyatlarda garantili bir şekilde yapmaktayız.

Aracınızın markası, modeli ne olursa olsun servisimizde her türlü bakım ve tamir işleri yapılmaktadır. Genel olarak incelemek gerekirse Nazar Otomativ / Gazi Usta, oto motor tamiri, oto motor bakımı, oto elektrik tamiri, oto kaporta tamiri ve boyama işleri başlıca uzmanlık alanlarımızdır.

Tamir / Bakım Üzerine Başlıca Uzmanlık Alanlarımız Oto Motor Tamiri Aracınızın markası modeli ne olursa olsun, her türlü motor arızaları ve bakım işleri profesyonel ekiplerimizce garantili bir şekilde kısa sürede yapılmakta, uzun tamir sürelerinde maddi manevi zararlarınız en aza indirilmektedir.

Oto Elektrik Tamiri Araçlarınızın elektrik aksamında meydana gelen arızalar, kısa dervreler, sigorta, sinyal, gösterge gibi sorunları teknik servisimizde titiz ve temiz çalışmalar sonucu tamir edilerek sizlere teslim edilmektedir.

Oto Yol Yardım Gece gündüz 24 saat farketmeksizin yolda kalmış sürücülerin yardımına oto yol yardım ekiplerimiz anında müdahale ederek, kabusa dönen yolculukları sonlandırmaktadır.

Çekicili ya da çekicisiz oto yol yardım Nazar Otomativ / Gazi Usta’da…

Comments are closed.